Postmaster

Jak je možné být tím. čím jsem. a nehrát si na to. co nejsem?

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, reklama nás klame a snaží se z nás tak udělat žebráky pomocí toho, že budeme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží. Pro dobrotu na žebrotu o tom jsou všechny problémy života v tomto konzumním očistci, války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme jenom loutky, se kterými si může elita dělat co jí napadne. Moc je postavena na bezmoci, jakýkoli odpor je tak marný, osud u všeho je určen v okamžiku vytvoření a nastavení, je naivní věřit tomu že je možné osud nějak změnit k lepšímu.

Můžeme změnit naše oblečení nebo nastavení u mobilního telefonu, jenže to jsou povrchní změny, které nijak nezmění náš osud, naším osudem je být zde loutkou kterou ovládá; genetika, situace, minulost, ekonomika, ideologie, reklama, počasí atd. Svoboda je iluze, vše je zde na něčem závislé a tím to není svobodné, běháme od narození do smrti jenom v kruhu, a tak z toho máme stres a deprese, není zde pro nás nic k dosažení všechny naše cíle jsou jenom utopie.

Pořizujeme si psy abychom získali iluzi toho, že nás má někdo nezištně rád, jenže láska ke psům to je jenom dobrý obchod pro obě strany. Moje hra a moje pravidla o tom je život, stali se z nás všech chytří šachoví hráči, a tak chceme logicky vyhrát a dát konkurentům mat. Každý marně hledá lásku a pravdu, jenže v konzumní očistci najdeme jenom nenávist a lež. Vše jistě směřuje k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervace, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Odpovědi
zjentek

Především vyhnout se školství, zaměstnáním, povrchním přátelům, politickým, náboženským a vlastně VŠEM spolkům, psychologům, lékařství… všemu, kde je koncentrace úzce zaměřených skupin či jednotlivců, kteří by tě coby bytost mohli jakkoli znetvořit, zpitvořit, k čemukoli navádět, nutit do činností v rozporu s tvým přesvědčením, atd.

hapiky

Pořád dokola. Dvě, tři témata a pořád dokola.

Kelt

A kdo ti brání v tom? Ty se můžeš rozhodnout, co budeš dělat. Tady máš přístup na internet a protože nepíšeš hovadiny, tak máš asi maturitu a možná více. Někdo ti umožnil vystudovat a asi si nežijete špatně. Nakupujete, rodiče chodí do práce, sledujete televizi, nějak si užíváte svůj čas. Máš asi kamarády a známé. Můžeš to mít pořád, ale jsi jedno kolečko, nebo se toho vzdej, jdi do přírody a spoléhej na sebe. Pokud nám to myslí, tak časem zjistíme co a jak a uděláme si o všem určité názory, přesvědčení. Například život je hra, boj, procházka a podle toho se chováme a reagujeme. A pokud si myslím, že nic nemohu dělat, nebo si určím cíl, ke kterému se za několik let dostanu, tak to může velice tvůj život obohatit. Většina mluví, ale málo dokáže jednat.

df

Na nic si nehrat, říct, co si skutečně myslím, dělat věci tak, jak to skutečně cítím, to asi nedělá nikdo. K tomu je zapotřebí velká odvaha a schopnost čelit velkému odporu. Mnohem jednodušší je přizpůsobovat se okolí, tj jak tý říkáš hrát si na něco.

Drap

Záleží jen na tobě. U tebe to však půjde velmi těžce. ty si stále na něco hraješ a svými bláboly pernamentně otravuješ ostatní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.