Jak dostat oblíbené rádio z netu do vrchní lišty

Odpovědi
myšpulín

Webové stránky rádia jsou otevřené, tak kliknout na Oblíbené položky a tam Přidat na panel oblíbené položky.

anonym

> kombinací kláves CTRL + D

ten nejrychlejší postup platný v jakémkoliv prohlížeči, je stisknout
kombinaci kláves CTRL+D (a před potvrzením nové záložky změnit v otevřeném okně císlovou složku na „Lišta záložek“)

pokud není lišta záložek pod adresním řádkem vidět je nutné ji zobrazit takto…

> zobrazení skryté lišty záložek (Firefox):

  • pokud chcete používat lištu záložek ujistěte se že je zobrazená (v menu Zobrazeni → Nastrojove listy → lista zalozek)

> zobrazení skryté lišty záložek (Chrome):

  • i zde může být lišta záložek, v chrome však bývá implicitně skrytá, najdeme ji na stránce nejnavštěvova­nějších webů která se otevře kdykoliv otevřeme nový panel (ikona + uplne nahore) … lištu z této stránky na obvyklé místo pod adresním řádkem dostaneme klepnutím pravým tlačítkem a volbou položky „vždy zobrazovat lištu záložek“ z otevřené nabídky.