vita

Jak dostat internet do notebooku?

Ahoj,mam dotaz. Využivam od O2 internet v mobilu zdarma. Je možné nejak internet v mobilu použit v notebooku??Pokud ano tak jak na to?Dik.

Nejlepší odpověď
anonym

No – máš v mobilu wifi? A v notesu též? 😉
Udělej si z mobilu hotspot a notes připoj wifinou…

Další odpovědi
Vojtěch

Záleží na konkrétním typu telefonu. Například SmartPhone umí (nevím zda všechny, ale ty co mi prošly rukou to uměly) sdílet připojení k Internetu přes USB kabel. Některé OS (například Android) také umí vytvořit WiFi hot-spot a sdílet připojení k Internetu přes něj (připojíte se k telefonu přes jím vytvořené WiFi).

sdesigner

A co tak spomenut aky mas mobil? :) Nove mobily to vedia hravo cez wifi..tak to pouzivam aj ja..v Androide to najdes v menu takto. NASTAVENIA-BEZDROTOVE PRIPOJENIA A SIETE a ZDIELAT PRIPOJENIE A MOBILNY PRISTUPOVY BOD…nazvy sa mozu trochu lisit od konkretnej verzie androidu. Ale da sa to aj zo starsim mobilom..kedysi som sa pripajal cez sonyericsson z kalsickym softwarom…pripojil som sa na pocitac pomocu Bluetooth alebo kabla a v aplikacii MYPHONE EXPLORER bola moznost aj pripojit sa na internet cez mobil ale uz neviem ako sa volala…rozhodne napis typ telefonu

kamila44444

Myslím že to nejde. Musíte mít WIFI.

vitekjanos

bohužel kupte si wi-fi router a můžete brouzdat jak se vám bude chtít

radce

Ano lze to, a pokud nemáš mobil nebo NB s wifinou, lze oba přístroje propojit jinak. Když nemám signál na Ufonovi, připojuji NB přes kabel a přes svoji stařičkou N6230i…