e1232851@trb

Jak dostat web na první místa výsledků vyhledávání na Googlu?

Nejlepší odpověď
Alesh

Na první místo ho dostaneš jedině tak, že si to zaplatíš.

Další odpovědi
Smode

Na první neplacené místo dostaneš web v současnosti př. takto: mrkneš na net jak shání klienty tvá konkurence (jakou frází), dále si seženeš od svých klientů co shání tvé služby frázi kterou do vyhledávače napsali. Dejme tomu že jsi zedník z Ostravy a dozvíš se že tě nejčastěji našli když zadali „zednik ostrava“ (i když jsi byl třeba až na konci první strany-ale to teď není důležité). Poté zadáš frázi do tagů na webu – nejlépe si vytvoříš i novou stránku typu www.zednik-ostrava.cz. Dále registruješ web všude na vyhledavace.net. A teď to nejdůležitější: 1× denně zadáš do googlu frázi „zednik ostrava“ a necháš ji vyhledat. Jen jednou denně! Dále můžeš podobné provést jednou denně u dalších pc které ale musí mít rozdílnou ip adresu. Do půl roku jsi na prvním neplaceném místě.

ivzez

Alesh se mýlí,
zaplacení v tomto nehraje (téměř) žádnou roli.

Nejdůležitější je kvalitní obsah, jedině ten opakovaně
přivede návštěvníky, klienty, zákazníky…

Zaplatit různým „SEOmágům“ sice lze, ale stránky se na dosaženém
místě udrží jeno velice krátce. Kdo stojí o dlouhodobou pozici, musí se
věnovat obsahu, musí mít návštěvníky čím zaujmout.

A doporučuji nepodceňovat pravopis → korektura se vyplatí,
protože texty s chybami nevzbuzují příliš důvěry.

Lgee

Možnosti je celá řada
Reklama
Falešné vyhledávání (přes odlišné IP)
Zadávání klíčovych slov
Vysoká návštěvnost stránek (např : z Facebooku)
Možnosti jsou nekonečné..

Arne1

Někdo si tady nevšimnul, že u prvních výsledků vyhledávání píše Google takový malý zelený obdélníček s textem REKLAMA