zjentek

Jak dopadly volby?

Nemám čas sledovat peetchowiny rejpu se v zahonu je podzim a v mobilu mám podstatné appky only, dík!

Odpovědi
Drap

To se doposud neví. Jasno bude až po sečtení všech hlasů- Je 16:29 hod

JežíšKristus

Vítězství SPOLU + PirSTAN – nyní mají 101 mandátů, a to ještě před sečtením velkých měst. Praha posune Piráty ještě víc nahoru.

paul1

Spolu 27,6, ANO 27,2, čas 18,41

Disraeli

Jako vždycky (nehledě na vítěze).

zjentek

O kurwa!

Pepa25

To je ještě kulantně vyjádřeno. Třeba Hlučín: Volný 108 hlasů, Švýcarská demokracie 23 hlasů, SPOLU 1537 https://www.vol­by.cz/pls/ps20­21/ps311?xjazyk=CZ&xkraj­=14&xobec=507016&x­vyber=8105