anonym :D

Jak docílit toho, aby se holka zamilovala na prvním rande?

Zdravím! Jdu s kamarádkou na rande a chtěl bych nějak poradit, jak mám docílit toho, aby se co nejrychleji zamilovala. Vím, že nikdy to není 100%, ale lepší něco vědět, než nebýt připraven. Mimochodem známe se něco přes rok a oběma nám je 15 let.

Nejlepší odpověď
zjentek

Domluv/zaplať si nějaký dámský komparz, ať o tebe na místě usiluje (musíš to promyslet v návaznosti na prostředí, kam půjdete). Pokud holka vycítí konkurenci, JE TVÁ! Ale ta/ty, který tam o tebe budou usilovat, musí bý EXTRA TŘÍDA – chápej, ta tvá buchta si musí mít co dokazovat, aby o tebe vůbec soupeřila. A to nebude fungovat, pokud o tebe projeví zájem větší nuzky, než je ona sama – nojono, vítej v reálném světě žen.

Pokud ti plán A přijde složitý, nasaď plán B. Ten je postaven na vcelku jednoduché teorii, že BUDEŠ KRÁSNĚ VONĚT. To je vše, A BUDE TVÁ! Ale zase – vůně musí být extra třída! Nesmíš plán postavit na jednoduchý, laciný toaletce, jinak nesmočíš ani malíček. (;

Další odpovědi
elkon

Je to hloupost, takhle to nefunguje. Máš naivní představu. Existuje „láska na první pohled“, ale to zjevně není její případ. Tu už bys o tom věděl. Nelze někomu nadirigovat, že se má do tebe zamilovat. Buď to přijde samo, nebo ne.

aliendrone

Brnkačka! Buď pohledný a dobře rostlý,kvalitně slušivě oblečený, vtipný (až okouzlující), s vybranými způsoby (gentleman). Pak už jen přijeď na rande v medvědovi S-klasse (nebo lepší káře), připadně rovnou vylez z helikoptéry a je ruka v rukávu. ;) :D :D

Ale vážně – pokud byla svolná s tebou „jít na rande“ (tedy… POKUD je JÍ jasné, že jde o rande, nejenom tobě ;) :D), tak polovina úspěchu je doma. Tudíž pokud to významně nepoděláš, jsi za vodou. ;) :)

BTW – zjentkovo tip ohledně parfému je VELICE dobrý (bestie poznají snad na kilometr kvalitní parfém od „voňky za stopade“ od Čongů – mají lepší čich, než chlapi).

Nicméně – tohle je spíše na pokročilejší stupně (starší kusy), na „patnácktu“ asi více zapůsobíš počtem shlédnutí a lajků svého Instagramu/YT/FB apod. ;) :D :D

xiperio

Pořádná plastika.
kabrio
vybrané chování (kurz)
padnoucí oblečení a parfém
účes

společenský, milý ,

ale i to není jistota. Na druhém Vás prokoukne a je to v .......

Kelt

Domluv se s nějakým řidičem Ferarri, který tě doveze na místo srazu, ty budeš v perfektním ohozu, on se někde schová a až tvá vyvolená přijde, tak budeš předstírat, že sis vyšel jen tak nalehko v tom nejhorším autě, co máš a že zrovna nejede, kdy to potřebuješ. Tak jako zavoláš sluhu, to bude řidič a řekneš mu, aby si ten krám odvezl. A začneš se té dívce omlouvat. Trochu drahé, a možná ve filmu by to zabralo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.