Kalim_YT

Jak dlouho vydrží 500g plynová bomba s hořákem?

Jak dlouho vydří při vaření, rozumný hořák, rozumný plamen, jak dlouho tak vydrží, díky za zkušenosti..

Nejlepší odpověď
Emefej

Kdysi dávno jsem to testoval s kartuší 240 g, ta vyhořela za 65 minut (hořák na max. výkon).

Další odpovědi
magorvkleci

Běžný outdoorový vařič spotřebuje papírově 150 až 500 g za hodinu. To odpovídá mým zkušenostem, většinou ale vařič používám naplno, takže v součtu něco přes hodinu.

Pepa25

Záleží na hořáku, ale třeba na odkaze níže píší, že „s 250 g plynovou kartuší až 60 minut“

Zdroj: https://outdoorove-varice.heureka­.cz/optimus-crux/#specifikace/