VIKTORIÁ

Jak dlouho trvá kocovina?

Není mi nějak extra zle, ale uplne v poradku taky nejsem :D je mi zle od zaludku a trochu se mi tresou ruce.. Jak dlouho to zhruba bude jeste trvat? Moc dekuju:)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

To záleží na každém jednotlivci. Kolik jsi toho vypila, kolik jsi toho smíchala, zda jsi hubená či tlustá, jaké máš spalování. Může to být hodinu nebo taky dva dny. Můžeš se vyzvracet a být po kocovině, můžeš sníst slepičí vývar a spravit se, dát si jedno pivo a spravit se.
Těžko říct, každému pomůže něco jinýho.

Další odpovědi
Drap

U každého jinak. Někoho to přejde za hodinu, někoho to trvá i dva dny. Dej si slepičí polévku a vyčkej.

ReHu

Ale opravdový vývar. Ne z pytlíku 🙂
Jestli se ti teda bude chtít dělat 🙂

anonym

To ještě přijde,odpoledne se pravděpodobobně začnete potit.

lexx

asi jeden půlden ale hodně záleží na kondici organismu a dalších vlivech…

Lamalam

To je silně individuální, záleží na kondici, tréninku a zejména na tom, co všechno jsi smíchala. Mě pomáhá pití minerálky s obsahem hořčíku a dlouhá procházka. Ale nejjistější je rada mého dědy: „Když to neumíš, nechlastej!“.