Avatar uživatele
misantrop

Jak dlouho si lidé nechají všechno líbit, než vyjdou znovu do ulic a provedou opravdovou (nesametovou) revoluci?

Anketa spokojenosti s vedením státu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dagry, gnr54, vodník před 4124 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Všeho do času.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bobánek

Ja si myslím že to nebude dlouho trvat a lidi vyjdou zas do ulic.Ale na druhé stránce politici převrátí kabáty a budou nám znova vládnout ti co nám vladli do ted.Možná že kdyby předali vládu opicím,tak by nám líp vladli(opice).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Podle mě není řešení řvát a demonstrovat, když nevím, jak bych to udělala jinak. Kdo vychází do ulic, měl by vědět, co a jak změnit... a být ochotný se na té změně podílet. Já to nevím, proto tenhle druh protestů praktikovat nebudu a ani v tom nikoho nepodporuju. Pokud jde o odstoupení jednoho, dvou lidí, kteří mě naštvou a vím, kdo by se na tu pozici hodil líp, tak to pak jo. Ale sestřelit celou vládu... to je naivní, lepší lidi se k moci stejně nedostanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud politikům nepůjde o vlastní peníze a budou hospodařit s "obecními", nebude to lepší nikdy, páč o slušnýho politika už nezavadíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Lidi do ulic nevyjdou. Nenamlouvejme si takovou iluzi, protože mnohým stačí si přečíst bulvár, kde se dozví, která VIP osoba zas něco a a lidi jsou spokojení, celé dny mluví o té či oné VIP.
To podstatné, aby si celé volební období hlídali své poslance a zastupitele i senátory, lidi dělat nechtějí, co by se namáhali obtěžovat vrchnost. Jenže je to lepší než nic a ještě lepší než si myslet, že lidi budou veřejně a hromadně na ulicích protestovat proti současným praktikám vládnoucích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vodník

Bohužel znám lidi kteří již tedˇ dřou jak se lidově říká hubou o zem a stejně se netají, že volili nynější vládnoucí politickou stranu.Mladí kluci, kteří nemůžou založit rodinu ze strachu,že by ji neuživili visí rodičům na krku se ještě rodičům posmívají,že volili levici a před kamarády se u piva vytahujou,jaký jsou pravičáci.posmívají se starší generaci co si nechali od minulého režimu líbit.Takže odpovídám,že lidi vyjdou do ulic až starší generace vymře nebo bude bez důchodu a nebude moci podporovat tu mladou.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava