dust8

Jak dlouho se ještě v ČR zdrží Sabine, než jí to přestane bavit?

Rád bych jel na kole, ale při takovém fičáku raději ne.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Už má úbývat. Postupně se bude oslabovat z pondělí večer na úterý a pak už by snad měla odeznít úplně (k večeru už má klsenout na 60 km/h).
(Nás to celkem minulo, v Čechách to bylo trochu silnější – až do 120 km/h, na Moravě zase 90 km/h i míň. Jako vítr je pozhazoval stromy, bylo „pár“ zásahů hasičů, výpadkky proudu, ale není to žádná hrůza, žádná velké bouře atd. Jinde v Evropě to bylo horší).

Stále je vysoký stupeň nebezpečí (už není extrémní) a do zítřka má být po celém česku nízký stupeň nebezpečí.

Další odpovědi
terry

Těžko říct, u nás ještě nebyla.

Pepa25

Tlaková níže Sabine ustoupila nad severní Skandinávii a na území ČR dochází k vzestupu tlaku. Vítr ještě může v noci a nad ránem vítr zesílit, hlavně na JV ČR, ale celkově bude slábnout.
Meteogramy pro jakékoliv město v ČR viz odkaz:

Zdroj: http://portal­.chmi.cz/files/por­tal/docs/mete­o/ov/aladin/re­sults/public/me­teogramy/mhtml/m­.html

anonym

Takže ty vlastně chceš předpověď počasí na nejbližší dny a místo toho aby si šel na specializovaný server třeba https://www.win­dy.com/cs/-Poryvy-gust?gust,49.588,17­.248,5 kde je to naprosto zřetelně vidět, se na tu předpověď počasí ptáš tady … to myslíš vážně ? Zní mi to už spíš tak, že si z nás děláš dobrý den.