jendysek

Jak dlouho podle vás potrvají všechna koronavirová opatření okolo omezení akcí a roušek?

Zdravím, kdy se podle vás konečně dočkáme normálu bez všech omezení a roušek, a jste proto, aby bylo očkování povinné pod hrozbou vězení?

Nejlepší odpověď
elkon

Až to nebude potřeba. Zbytečný dotaz, protože to nikdo neví. A povinné očkování zde bylo od nepaměti. A nikoho ani nenapadlo protestovat (neexistoval internet a dezinformační weby). Nebýt toho, tak zde ještě dnes máme třeba záškrt a jiné nemoci. Jen nemyslící buřiči stále protestují a vyhledávají dezinformace na pochybných webech. Složení vakcín bylo mnohokrát publikováno, stačí to vyhledat. Ale buřiče to nezajímá, to jsou samí „odborníci“.

Další odpovědi
Ametyst

Žádný normál. Vždyť jde o kontrolu nad lidmi, a jejich úspěšné rozeštvání, a ne o zdraví. Politici a pharmabyznys tuhle agonii budou protahovat, jak to půjde. Zlo se jen tak nevzdá.

Dochy

  • Těžko říct
  • Ne. Jsem pro dobrovolnost a rozumnou osvětovou kampaň

led

Tak dlho, pokiaľ budú na tieto opatrenia dôvody.
Stúpenci hovoria o potrebe opatrení k návratu do zdravej spoločnosti.
Odporci týchto opatrení hovoria o ekonomickej kontrole nad ľuďmi.
Ostatní (väčšina) balancujú raz k jednej, raz k druhej strane. Všetkého treba s mierou.
…a všetci hľadajú vinníka tejto krízy.
…a nikto sa necíti zodpovedný, „to tí druhí…“
Zodpovednosť je aj priznanie svojich chýb. Naozaj nemáme nikto ani byľku viny?

Ametyst

Led: O jaké vině je řeč? O čem všem ve svém soukromém životě si najednou bezvýznamný občánek nemůže sám rozhodnout?

led

Vy si myslíte že máte pravdu a môžete si o všetkom rozhodovať, ísť kam chcete?
Napríklad veľmi jednoducho pozrite okolo seba. Koľko nariadení ohľadu covidu musíte! dodržať, inač budete postihnutá, alebo vás nepustia kam chcete. Koľko pripomienok a obvinení nájdete aj priamo na tejto stránke.

pre zaujímavosť poznáte ´Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví?´ to sa týka aj „soukromého života bezvýznamního občánka“
„S účinností ode dne 17. ledna 2022 se mění mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví
ze dne 29. prosince 2021, č. j. MZDR 14601/2021–34/MIN/KAN“
https://www.mzcr­.cz/wp-content/upload­s/2022/01/Zme­na-mimoradneho-opatreni-ze-dne-29-12-2021-k-omezeni-maloobchodniho-prodeje-zbozi-sluzeb-a-poskytovani-sluzeb-s-ucinnosti-od-17-1-2022.pdf , to je od dnes.

led

ametyst: ďalšie informácie nájdete na
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=koronav%C3%A­Drus+%C4%8Dr&sxsrf=A­OaemvKJBkQyZ99RN­tzjNCArmkMfXV5iF­w%3A1642426252919&e­i=jG_lYa_CN4-SsAfl-5egCA&oq=koro­nav%C3%ADrus+%C4%8D&­gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6E­AEYAjIECCMQJzIF­CAAQgAQyBQgAE­IAEMgUIABCABDIF­CAAQgAQyBQgAE­IAEMgUIABCABDIF­CAAQgAQyBQgAE­IAEMgUIABCABDoH­CAAQsAMQQzoHCA­AQsQMQQzoGCAAQ­FhAeOgUIABDLA­UoECEEYAUoECE­YYAFCSFVjlH2DPQ2­gBcAB4AIABaIg­B4wKSAQMzLjGY­AQCgAQHIAQrAA­QE&sclient=gws-wiz

led

elkon, žiadny dotaz nie je zbytočný, ak sa nájde človek, ktorého to zaujíma a ak sa naň dá nájsť odpoveď (aj keď nemusí to byť hneď a dá ju až budúcnosť)

elkon

Aleši, skutečně primitivní reakce někoho, kdo nesleduje světové dění a hraje si na odborníka.

bauerlukin

mluvíte o sobě s tím odborníkem

Ametyst

Elkon: když tak sleduješ světové dění, zjistíš, že ačkoliv je věda neutrální a jasná, každy politik si ji v různých zemích vysvětluje úplně všelijak. Zvlastni je, jak v zemích jako Francie a Austrálie covidové restrikce přitvrzují. Takže o vědu ani zdraví nejde. Jde o tu zmíněnou buzeraci. Aby skomírající popularitu politik nahradil předstíranou “ochranou obyvatelstva” .

Ametyst

V Austrálii a Francii budou totiž letos volby.