Rokio

Jak dlouho podle vás náš prezident Miloš Zeman vydrží ve své funkci?

Nejlepší odpověď
ivzez

Et tu, Brute?

Podle mne jsou takové otázky krajně nevhodné.
Už narážky na prezidentovo zdraví a lži o jeho stavu
v předvolební kampani byly hodně „přes čáru“.

Lékaři řekli, že je schopen úřad prezidenta vykonávat.
Nemám důvod o jejich slovech pochybovat.

Myslím, že společnost v ČR nikdo nerozděluje.
Tím, kdo ji rozděluje, jsme my sami.
Nemusíme být nadšeni výsledkem voleb,
ale pořád bychom měli být lidmi.

Další odpovědi
marci1

Je to chlap jak hora, 5 let. Poté už nebude moci kandidovat. 🙂

led

Určite vydrží dovtedy, kým neskončí vo funkcii prezidenta republiky z akéhokoľvek dôvodu.Môže to byť pred koncom, alebo až po uplynutí celého funkčného obdobia.
PS.
Odpovede na túto otázku sú podmienené vzťahom odpovedajúcich k osobe prezidenta Miloša Zemana.

plebs

Záleží kdo a jak jej hodnotí
Jinak dle zemanovců
Jinak dle drahošovců
Jinak dle urozených novinářů
Jinak dle pražské kavárny
Jinak dle výborných herců kteří v krátké době budou jako hvězdy v Hollywoodu
A hlavně také záleží, zda jej Brusel neodvolá

hapiky

Všeobecně se říká, že do té doby dokud bude moci tuto funkci vykonávat. Otázka je spíše na to, kdy začne jezdit na vozíku nebo jestli bude po celé volební období zcela při smyslech.

aliendrone

Přinejmenším do konce funkčního období, s trochou štěstí (po patřičné změně ústavy) pak ještě DALŠÍ DVĚ!!! Co by pro Keplera neudělal, aby měl radost!!! ;) :D :D

BAF Keplere!! >>> https://1gr.cz/fot­ky/lidovky/17/123/ln­org/PEV70412d_­121154_1127967­.jpg

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

anonym

Vydrží jistě až do konce svého doufejme už posledního mandátu, nepřeji mu nic špatného, druhá stránka mince je však co v té funkci při svém zdravotním stavu ještě bude schopen vykonat prospěšného. Spíš naprosto nic, snad jen občas pustí nevhodný bonmot, aby měl Ovčáček nějakou činnost ve snaze urovnávat průšvihy a znovu zaleze. Ostatně teď už se rozhodně nemusí o nic snažit, voličům už se nezodpovídá, ti už totiž nemají jak s ním zúčtovat, příště už jej totiž nezvolí tak jako tak – nemusí se vůbec o nic snažit, jen pobírat hezký důchod (pardon, plat za nic).

nyjono

Jak dlouho vydrží ve funkci je ve hvězdách.
Důležitější asi je, jak dlouho bude patřičně reprezentovat ČR.

Hranato

Do konce dubna 2020. Po krátké viróze, kterou jeho zdecimovaný naprosto zdravý organismus neustojí, bude prezidentský pohřeb. A neříkám to proto, že bych mu takový osud přál, narozdíl od mnohých. Považuju to pouze za nejpravděpodobnější variantu. A to i proto, že takový konec s veškerou pietou a rozloučením je hodný skutečného státníka. A tím Zeman skutečně je i když své politické umění neprovádí vůbec způsobem, který by mi přirostl k srdci.

nyjono

Kepler, také můnj oblíbený film

mosoj

Slušňák kepler se zase ozval.

aliendrone

Ale herr mosoj, když už i takové hovado nekulturní a řidič agresivní jako jsem já POZNÁ, že jde o: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_4ERdgXH-yY

Prý pomáhá Gingko, to si pak prý člověk vzpomene na všechno. ;) :D

mosoj

Tvůj problém, nikoliv můj.

aliendrone

Myslíš? ;) :D OPRAVDU??? :D :D :D :D :D :D :D