Nandi

Jak dlouho myslíte, že zůstanou uzavřené školy?

Teď se říká, že do konce května, nebo možná až do září. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
led

V súčasnosti jediná pravdivá odpoveď na vašu otázku môže byť:
Teraz vám nikto nepovie časový limit. Nikto z nás nie je veštec. Školy budú uzavreté dovtedy, keď ich otvorením už nebude hroziť nebezpečie nákazy žiakov.
Pre „nútene nezamestnaných“ žiakov:
aj v dnešnej situácii sa doma učte tak, akoby ste zajtra išli do školy a bolo „Veľké skúšanie“.

Další odpovědi
Edison

Sleduj média. To my nemůžem vědět. Po desátý je očekáván brífing ministra školství.