Iceman88

Jak dlouho mě s tím bude prudit?

Je mi 34 a bydlím bohužel u matky. Jen na víkendy jezdím vždy domů, jenže teď jsem od 20.12 až do 1.1. doma. Dneska jsem třeba uklízel celý byt a tento týden máme službu, ano už jsem chodbu za tento týden uklízel dvakrát a to chce abych tu chodbu ještě uklidil i zítra. Bydlíme v bytovce, kde jsou 4 rodiny, včetně nás.

No, situace se má tak, měla úraz v práci, měla tam třísku, kterou si jehlou sundala, ale škube jí v ruce, proto, byla včera u doktora. Doktor jí tam stejně nic nenašel. Něco podobného jsem měl před měsícem i já, ta tříska mi sama vypadla, sice mě bolela ruka asi 2 dny, ale nechodím s tím hned k doktorům.

Co tím chci říct? Že kdybych bydlel sám, nikdo by mě nekomandoval a neříkal kraviny. Teď tu byli před chvíli s betlémským světlem a matka do mě, že jestli jsem jim dal nějaké peníze, řekl jsem, že ne. Ona, že je to ostuda! Já ani svíčku doma nemohl najít, dala mi to sousedka.

Ano, je prodavačka, ještě i zítra jde do práce. Touto zpovědí chci říct, že bych byl nejraději někde u moře a užíval si tu celozávodní zimní dovolenou!!! Už tu vidím ty moralisty, kteří mi budou psát, že by na mě poslali komunisty a já nevím co ještě.

Jinak, když jezdím na ty víkendy domů, tak prostě jen odpočívám a surfuji na PC! 😉 Vánoce? Ty řeší jenom ženské a mají z toho mindráky, vždyť já ještě nemám žádný dárek koupený. 😁 Vždy na to dávám prachy! 😉

Nejlepší odpověď
Drap

A co chceš slyšet? Ve 34 letech jsi mohl být dávno osamocený, bydlet ve svém bytě , o vše se starat a vše si zařizovat sám. Na Vánoc jsi mohl jezdit dávno každý rok k moři a neměl bys problém. Vidím, že jediné co ti v
tomto brání je vlastní lenost a pohodlnost.

A nezapomeň zítra vytřít schody.

Další odpovědi
elkon

Zřejmě jsi k ničemu, každý jiný v tvém věku má svoji rodinu a k rodičům jezdí na návštěvu, nebo jim občas dá na hlídání děti a všichni jsou v pohodě. Já třeba v tvém věku už jsem měl dvě děti a té starší dceři bylo 12let.

paul1

No to jsou tedy starosti. Já v těchto letech jsem měl dvě děti, syn 11 a dcera 8. Bydleli jsme už v druhém bytě, měli jsme auto (ojeté) a stavěl jsem garáž a o něco dřív chatu, tu jsme dokončovali. Příjmy jsme neměli kdovíjaké, ale dalo se vyžít. Takže starostí byl
kopec a nad takovými starostmi, jak píšete jsem se jen pousmál. Takže doporučení: najít si nějaké děvče a založit rodinu. A k mámě chodit jen občas na návštěvy

pusinka50

Přestaň kňourat. Najdi si malý byt, kde majitel nespěchá zas tak moc na prodej. Sepiš s ním smlouvu o smlouvě budoucí, potvrzenou právníkem. A sjednej si hypotéku na byt a kup ho. Anebo si nějaký byt pronajmi.
Je ti už 34 let, přestaň se chovat jako malý kluk. Jsi už dospělý muž!!!

cappuccino

Jak dlouho? Tak dlouho, pokud budes bydlet doma. Doma jsi porad ditetem a matka sve chovani nezmeni.
I na tvem chovani je videt, ze jsi jeste nedospel, tak nesvadej vinu na matku.

Filip84

To, co jsi napsal, je tvůj život, tvůj problém, tvoje starost, nikoli náš problém, či naše starost. Nechápu, nerozumím, co vlastně chceš.

Tohle je web typu Questions & Answers a, sorry, já v tom žádnou otázku nevidím.

Lgee

Já myslel že bydlíš na ubytovně…

Kelt

Pokud žiješ u matky, tak má pocit, že se o tebe musí starat, protože nejsi schopen si asi najít vztah. Příčinu hledej u sebe. No a odpovím ti, že záleží čistě na tvém rozhodntí.

VaclavZeman

Nejste vy ten ze Zpovědnice? Děkuju.

Iceman88

Elkon: Ale já taky děti mít nechci, ty chytrý. 😁

elkon

No, to se máš čím chlubit ty hloupý.

Drap

I to svědčí o tvé pohodlnosti, lenosti a zájmem pouze sám za sebe.

Malvína

A co jako? Kolik lidí žije věž rodičů a vlastní děcka nemá? Hafo! Buď budeš rád, že se mas kam na víkend vrátit, anebo zvedni zadek a hledej si své bydlení. Takhle kňourat na netu ve tvém věku, to je fakt úroveň…

ecpedicelove

Ne asi