FlAsh_7

Jak dlouho budou (asi) školy ještě zavřené?

Odpovědi
marci1

Záleží na tom, jak se bude vyvíjet výskyt a případná léčba Covid-19.

Drap

Do doby než pomine akutní nebezpečí.

Funna

do dubna…ale tady není věštírna…

Edison

Najdi si to. Ty speciálně se nauč hledat!!. Zatím je to na 30 dní od vyhlášení. Ale nelze předvídat vývoj.

Kryšpín

Podle toho jak se budou občané republiky chovat respektovat dodržovat doporučení i nařízení vlády.

led

Netešte sa. Veľa škôl už zahajuje (diaľkovú) výučbu cez internet. Spojte sa so svojou školou (cez internet, nie osobne) a vyžiadajte si informácie.