Meggie2

Jak dlouho a do jaké míry může stoupat počet populace, abychom byli schopni lidi uživit?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak snad aby Země byla schopna lidi uživit, nebo ne? Nebo jsou mezi lidmi a Zemí ještě nějací nadlidi, kteří živí lidi? Já myslím že ne, i když někteří se tak bez rozpaků chovají i vyjadřují. );

Obecně není problém uživit masy chudých. Problém je uživit relativně malé množství bohatých!

Další odpovědi
Drap

To se doposud přesně neví. Faktem zůstává, že v některých oblastech je vážný problém vyprodukovat dostatek potravy už dnes.

Postmaster

Hladomory zde byli už před mnoha stoletími a platí pravidlo, že vše co je zlé je k něčemu dobré

Pepa25

Hodně dlouho. Produkce potravin roste v současné době rychleji neř počet lidí. Přelidnění by přineslo jiné problémy, především nedostatek pitné vody.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Human_over­population#/me­dia/File:Food_pro­duction_per_ca­pita.svg

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Doufám, že nevyznělo nijak zle a že nejsi mladý nadčlověk, Meggie! Tady pokud ti nevyznělo zle, tak asi nejsi. (;