Boy 13

Jak ,,dezinfikovat" zevnitř střeva a celý trávicí systém?

Jak? Co mám jíst a pít? Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Desinfikací střeva by sis zcela zničil trávicí systém a zničil jeho střevní mikrofóŕu. V našich střevech žije 10× tolik baktétiíí, než je buněk v lidských tělech a to co vykadíš jsou převážně baktérie. Ve střevech jsou i „hodné“ bakterie, díky kterým trávíš a žiješ. Problém může nastat i díky silným dávkám antibiotik, která ničí vše. Neexistuje antibiotikum, které by ničilo jen bakterie patogenní. Takže desifikovat nelze, můžeš si jen upravit střevní mikroflóru skladbou potravin. Vyvážená strava . ovoce a zelenina. živočišné bílkoviny, sacharidy a hlavně dostatek vlákniny.

Další odpovědi
Pepa25

V případě dietní chyby je běžné na vyčištění střev aktivní uhlí.

aliendrone

Jak píše Kepler NELZE „desinfikovat“ trávicí soustavu, když je její nepostradatelnou součástí střevní mikroflora. Občas k tomu sice dochází (sice ne zcela úplně a už vůbec ne úmyslně), ale např. při konzumaci silných širokospektrých antibiotik její stav poklesne natolik, že normální trávení je nemožné. (To POZNÁŠ, až strávíš půl dne na záchodě a budeš mít od hajzlprkénka mozoly!)

Nicméně jistý „úklid“ ve střevech je možný a mnozí si ho pochvalují. Jde o tzv. „výplach střev“, kdy se do tebe (ZEZADU!) pumpuje fýzák a dojde k průplachu střev a údajnému odstranění „usazenin“ na klcích střevní stěny.

Kdyby mi HODNĚ lidí (a to značně důvěryhodných) netvrdilo, že to FUNGUJE (má v konečném důsledku VELKÝ pozitivní efekt – např. zlepšení glykémie, cholesterolu, dokonce i jaterních testů), moc bych tomu nevěřil.

Na druhou stranu je fakt, že na moderní průmyslovou stravu se všemi těmi sajrajty které do ní cpou a o kterých se zjistilo, že „také to jde sežrat“ lidské tělo není evolučně připraveno a tudíž nemusí být od věci tělu „vyjít vstříc“ a trochu mu pomoci.

Jde o PLACENÝ (pojišťovnou nehrazený) zákrok a především někomu NEMUSÍ být příjemný. Však víš, jedna věc je když ti „cpou hadici“ do chřtánu a úplně jiná do zadku. (pokud nejsi z těch, které to může učinit šťastné) ;) :D

Každopádně po zákroku je nutný zvýšený příjem probiotických kultur pro obnovení skladby střevní mikroflóry, ostatně stejně jako po průjmu či antibiotickém masakru apod.

quentos

Ovesné vločky, ovoce a zeleninu (vlákninu) a pivo.

zjentek

Vyhýbat se špatné stravě, drogám všeho druhu a pokud je to jen trochu možné, tak běžné stravě všeobecně!

mosoj

Viz. diskuse. jsou i na žaludek. Prostuduj si celý sortiment této firmy.

Postmaster

Kysané zelí

Dominikapr

Mě pomáhá na zregeneraci celého těla CBD olej https://www.semena-marihuany.cz/cs/cbd-olej/7571-cbd-10-prirodni-full-spectrum-olej-10-ml-cannapio.html Jsem celá pročištěná, nejsem vůbec unavená a hlavně mě ani už nebolí hlava :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Kepler>>> Ty bejku PŘEKVAPUJEŠ!! Tedy ne že by zde (díky mně! ;) :D) lidé nevěděli, že tvá tělesná stavba se vyznačuje jistou (MIMOŘÁDNOU!) abnormalitou, ale ona asi nebude jediná, že? Když vezmu v potaz, že bakterie má přibližně stejnou nebo desetinovou velikost jako průměrná lidská buňka) a ty tvrdíš, že je jich 10X více, než buněk těla, vyvstává otázka, KDO z nás dvou je větší příšera! (Jasně že TY, já jsem totiž NEJKRÁSNĚJŠÍ!) ;) :D :D

Kepler

No, no…ty, jako dron máš v útrobách místo bakterií nejspíš nanoroboty, místo lymfy nemrznoucí směs a dále disponuješ prvky UI a reaktorem studené fůze. Do kterého servisu lítáš, krasavče?

Hlada

Zdravý člověk nic takového nepotřebuje.

mosoj

https://www.drpo­pov.cz/produk­t/bylinne-kapky-cista-streva-50-ml/