mosoj

Jak dál? Kdy to začne u nás? Kolik měkkých cílů se u nás najde?

18.7. Afgánec ve Würzburgu – 4 vážně zranění
22.7. Iránec v Mnichově – 9 mrtvých
24.7. Syřan v Reutlingenu – 1 mrtvá těhotná žena
24.7. Syřan v Ausbachu – 12 zraněných
A co dnes ????????

Nejlepší odpověď
annas

Sabina Slonková zveřejnila rozhovor s tajným agentem.

AGENT POPSAL, JAK TAJNÁ SLUŽBA HLÍDÁ MUSLIMY V ČR. A ČEHO SE BOJÍ

http://neovliv­ni.cz/spioni-varovali-ze-se-chysta-obri-uprchlicka-vlna-neverili-jim/

Závěr článku

"NEO: Jaká je vaše prognóza teroru v České republice?

Dojde k teroristickému útoku. Nemyslím, že v tak děsivém rozsahu jako útoky v Paříži nebo Bruselu, ale dojde. První, co hrozí, je vyřizování účtů v muslimské komunitě a náhodné oběti. Radikální islám zkrátka bude na vzestupu a nikdo s tím nic neudělá. Vyhneme se tomu, jen když se tu zavede diktaturní systém, pak je vyšší pravděpodobnost, že se takové jevy bude dařit eliminovat."

Další odpovědi
Drap

Neboj se, taky se dočkáme.

Kepler

Já myslím, že u nás to tak horké ještě není. Na nás ti machometáni tak spadeno nemají, ještě jsme je dost nenasr…

Nuk nuk

My nejsme pro tyhle aktivity až tak atraktivní země. Většina potenciálních útočníků o nás ani neví, muslimů je tu hrstka a sanží se (alespoň zatím) chovat mírumilovně, v ČR žije opravdu minimum příslušníků blízkovýchodních etnik, kteří by se u nás narodili,a co se týče uprchlíků – za prvé, k nám ani většina z nich nechce, obvykle se sem dostanou spíš náhodou a namátkově je policie zachytí, většina z nich skončí v detenci a s deportací, naše imigrační politika je o dost striktnější než např. Německu nebo Francii.
Tím nechci říci, že teroristické útoky u nás nehrozí. Hrozí a ta hrozba se zvyšuje, ale stále je mnohonásobně nižší, než jinde.

anonym

Asi tak: https://my.mix­tape.moe/rnrcyp­.gif

Dismas

Muslimský terorismus je jako plodnice houby-vyroste jen tam, kde je dostatečné podhoubí- komunita muslimů.

xxx3

tak těch tzv. měkkých cílů je prakticky neomezené množství, obrana, která by eliminovala možnost jakékoli masové vraždy (v naší oblasti můžeme vzpomínat třeba na střelce z Uherského Hradiště, nebo střelce z Bratislavy) by představovala nastolení krutě totalitního státu, který má pod naprostou kontrolou obyvatelstvo. A jak dlouho to bude pokračovat? Do té doby, do které to bude plnit svůj účel, čili děsit veřejnost a narcisticky se ukájet nad tím, jak je každý šílenec, jehož život nemá jinak cenu zlámané grešle, po takové akci středem pozornosti po celé Evropě. Zatím se nezdá, že by tomu chtěl někdo učinit přítrž, naopak většina lidí (včetně politiků) jedná tak, že se snaha o podobné útoky spíš stimuluje, než utlumuje.

mosoj

„…Nelze si nechat "kálet na hlavu“. To české „ono to nějak
dopadne“ nebývá tím nejlepším životním postojem. Pasivita může být i
forma spoluviny.

Kepler

Asi máš pravdu. Až teprve k něčemu dojde, tak se bezpečnostní složky probudí. Není žádná prevence – jak je možné, že ty tři desítky potenciálně nebezpečných radikálů ještě nebyly deportovány?