MyOtherSelf

Jak chutnají nepražené kakaové boby?

A dají se jíst i jen na chuť? Slyšela jsem, že jsou hodně hořké, ale že to není tak hrozné.

Odpovědi
vvj

Napoprvé jsou opravdu hodně hořké (ale není to nic hrozného, je to spíš tím, že to nečekáte), ale potom když zkusíte další je to jenom lepší a lepší. Chutnají trochu až nasládle, dost podobně jako hodně procentní hořká čokoláda. Doporučuji si je ze začátku namíchat třeba s oříšky, hořkost není pak tak výrazná a neskřípou Vám mezi zuby.

koreg4

Doporučuji určitě kakaové boby ochutnat. Já si je kupuji zde https://www.raw­market.cz/ruz­ne/kakaove-boby. Stačí si vybrat množství a do druhého dne je máte doma. Kdo má rád čokoládu, tak tohle je ještě lepší 🙂.