Lotr2008

Jak chutná šimpanz?

hoj ahoj mám otázku! jak chutná šimpanzí masíčko? Je měké, stavnaté, jakou má strukturu?? :DDD Jedl jste ho už někdo někdy?? jo já vím, je to nejvíc lol!!! otázka, ale mně to fakt zajímá. Mam plán jet do indie a tak by mně také zajímalo, jest-li je to tam jako normální jídlo, nebo to tam jí jen pytláci??? Ptal jsem se na to paní U(učitelky) a ona mi ani neodpovedela a jen odešla :((

Odpovědi
Drap

Jedl jsem už ledacos, ale šimpanze ne. Pokud vím, tak jsou i v Indii chráněni, takže neochutnáš. A to že by bylo maso měkké a šťavnaté je nesmysl.

anonym

Jako blobfish říznutý agamou límcovou. Čekal si na blbou otázku lepší odpověď ?

Klaproth

Šimpanz v Indii? Než začneš pojídat lidoopy, něco si o nich zjisti, třeba to, kde žijí.

anonym

https://ct24.ces­katelevize.cz/ve­da/2463379-nadeje-stale-zije-goril-i-simpanzu-je-vic-nez-si-vedci-mysleli

anonym

třeba po přečtení odkazu výše pochopíš, že chráněný status znamená že je „šťavnatost a struktura masíčka“ irelevantní.