finemail.org

Jak chtějí dosáhnout 80% proočkování populace k dosažení kolektivní imunity, když nemají vakcíny pro děti?

Odpovědi
elkon

Všechno bude, sleduj zpravodajství, několikrát už se o tom hovořilo.

Pepa25

Vládní očkovací strategie nemluví o 80%, takový podíl se zřejmě nikdy nedosáhne, ale ani to nebude potřeba. Vakcíny jsou dodávány postupně, proto jsou také postupně uvolňovány registrace pro mladší a mladší skupiny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.