plebs

Chápu President ČR může být tajný agent Ruska a vláda má 100% důkazy které pokud nebudou tajné předloží veřejnosti.
Já jako obyčejný člověk v neobyčejném státě jsem zatím pochopil na 100% dne 16.10.2014 výbuch ve skladu č. 16, poté sklad č. 12 prohlédnut pyrotechniky a následuje výbuch v tomto skladu dne 3.12.2014 další výbuch o sedm let později na svátek Jiřího a Fidéla v dubnu 2021 oznámení teroristického útoku na ČR ve sdělovacích prostředcích panem Hamáčkem a premiérem. Následuje menší výbuch ministra, který tam byl asi dvě hodiny ultimata Rusku, poté následují menší výbuchy Česko, Rusko, Slovensko Pobaltské státy.

Pepa25

Jako poměrně logická. Klaus již svůj názor na Vrbětice řekl a mohl Zemana ovlivňovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Vláda má 100% důkazy pouze uzavření kauzy bylo narušeno dvěma SMS od písálků na svátek Jiřího a pan Hamáček a pan Babiš předčasně se dostali do problémů / když to nezveřejní vláda provedou to písálkové /.
Ovšem vývoz zbraní přes podnikatele a překupníky do oblastí kde je vyhlášeno embargo by bylo vhodné veřejnosti také časem vysvětlit. V Bulharském tisku proběhlo nejednalo se jenom o staré zbraně ale i nové vyráběné v ČR.
Ještě k amatérskému názoru si představuji pokud jsou kvalitní tajné služby znemožní neb zlikvidují agenty záškodníky na svém území včas před jejich diverzní akci.

Drap

Podle informací i starších, v našich médi si myslím, že Hamáček zkresluje nebo lže, v úvahu připadá také to, že žije mimo realit a je špatně informován.

Drap

Podle informací i starších, v našich médi si myslím, že Hamáček zkresluje nebo lže, v úvahu připadá také to, že žije mimo realit a je špatně informován.