Jak často během roku tu zabrouzdáte to kategorie sex?

http://www.od­povedi.cz/kate­gorie/rodina-a-vztahy/sex

Odpovědi
Drap

Tak asi jednou.

zjentek

Kategorie sex je jistě potřebná. Neměla by chybět. Mohla by se jmenovat i jinak, třeba erotika. Kdybych něco potřeboval, určitě bych si tam pro to zabrouzdal, třeba jako kolega Drap.
Jenže mně chybí spíše více takový vědomosti, který patří do jiných rubrik. Za všechny jmenuji třeba hmyz. Tam bych se ptal hodně, ale taková rubrika, zhruba stejně potřebná jako sex, tady bohužel není.

quentos

Od té doby, co ji skryli, mi tak ňák nechybí, takže prakticky vůbec.

… vsadím se, žes roupama nevěděl, co k této otázce dát za obrázek :{DDD>

ten který je

Do této kategorie nechodím,protože se většinou ukládám ke spánku před 22 hod. 😉

dubraro

Nechodím tam cíleně, jedině když někdo položí otázku která do té kategorie spadá a ukáže se na hlavní stránce a já na ni dokážu odpovědět.

Cenobita

Ještě jsem v ní nebyl, ale až se trošku na Odpovědích otrkám tak tam také zasunu nějaká svoje moudra 🙂