pukula

Jak často.............

Jak často SE MUSÍ ČLOVĚK SPRCHOVAT

Nejlepší odpověď
hanulka11

To je základní hygiena , měla bys ji provádět denně .

Další odpovědi
VampGirl

Souhlasím s Hanulkou11, člověk by se měl každý den osprchovat. Hlavně ženy a dívky v období menstruace. Tam je lepší je osprchovat i ráno.

dj.david1234

Stačí jednou za rok… vždy na Vánoce :)
Mimořádně se můžete osprchovat i když má někdo v rodině narozeniny :)
NE dělám si srandu! Každý den! Rozhodně každý den! Dívky (ženy) v jistém měsíčním období i vícekrát denně :)
Kluci (muži) to mají o tohle snadnější.. Ale určitě nejmíň jednou za den umýt :)
Když jste v přírodě, není to až tak lehký, ale ono se něco vždy vymyslí :)