zjentek

Jak být apatický vůči nevyrovnanému, labilnímu jedinci, který se ve mne zhlíží?

Celkem zapeklitá otázka. Vůbec neznám řešení.

Odpovědi
cappuccino

Setkani s kazdym takovym komplikovanym jedincem je pro nas vyzva, jak zachazet se svymi city.
Ja to resim tak, ze se snazim takovym lidem vyhybat, anebo kdyz uz je nutne setkani, jdu tam s tim, ze jeho chovani budu prehlizet. Ta osoba se nikdy nezmeni, ale mne pomuze, pokud se naucim s tim zit a ovladat se. Nakonec te takovy clovek nauci, vybicovat se k sebekontrole! A kdyz potom zvitezis, mas dobry pocit! Dokonce se tomu i zasmejes, protoze zjistis, jak smesne a jednoduche to vlastne je!