Marina N

Jak byste zhodnotili svůj letošní rok?

Byl tento rok pro vás spíš přínosem nebo naopak?Stalo se vam osobne něco pozitivního?U mě osobně letos převažuje smůla a trable. :( Ale o to víc věřím, že bude příští rok veselejší!

Nejlepší odpověď
dudu

Ťuky ťuky, děkuji za optání. Nemáme důvod si naříkat, jsme rádi za každé nové ráno a v pokoře si říkáme, jen aby to vydrželo.

Další odpovědi
mosoj

Teprve nyní poznávám, že přát někomu „hodně zdraví“ není fráze !!!
Bohužel to zdraví není. To ostatní si člověk sežene !!!!

Proto přeji všem !!! Hodně zdraví!!

hanulka11

Ano …tak jak se dívám zpátky na ty uplynulé dny , týdny, měsíce …celkem se rok vydařil , nic negativního jsem nezažila co by se mi nějak vrylo do paměti.
Když bude napřesrok líp nebudu se zlobit …ale uvidíme jak se to vše vyvrbí… já jsem optimista , takže si myslím …každý svého štěstí a spokojenosti strůjcem.....
Přeji ,aby se ti dařilo líp a byla jsi spokojenější.

WeeBear

Těžko říct, stalo se toho tolik.. Stěhování, přihlášky na střední, pak nástup na střední a uteklo to do dnešního dne vše tak rychle.. Každopádně si nemám vesměs na co stěžovat, byl to nádherný rok. 🙂

jendahun

Jeden z nejmizernějších roků,hodně mrtvých mezi známými,hodně dřiny a špatné práce za málo peněz.Jediné pozitivní je to,že jsem neztratil hlavu a se vším se pomalu vypořádal.Obávám se,že příští rok bude opravdu zatěžkávací zkouška.

MILAN1961

smůla-trable a zase smůla

Drap

Jak zhodnotit ? Zkrátka, mohlo by být ještě hůř. Ale žiju.

johana 56

Nejhorší ze všech,zdraví opravdu neovlivním.Jsou dobré vyhlídky na zlepšení,proto doufám,že ten příští bude dobrý a všechno doženu.

lexx

Jeden z nejhorších a příští bude ještě horší. Proto asi spekulace o konci světa.

anonym

Rok 2011 byl nejhorším zážitkem mého života.

Jikra

No zažil sem podstatně horší ale letos po několika letech je to OK.Kdybych to měl známkovat tak asi za 2.
Takže velká spokojenost.No důchodce no.