Avatar uživatele
Marina N

Jak byste zhodnotili svůj letošní rok?

Byl tento rok pro vás spíš přínosem nebo naopak?Stalo se vam osobne něco pozitivního?U mě osobně letos převažuje smůla a trable. :( Ale o to víc věřím, že bude příští rok veselejší!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, mosoj, johana 56, hanulka11, anonym před 4509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Ťuky ťuky, děkuji za optání. Nemáme důvod si naříkat, jsme rádi za každé nové ráno a v pokoře si říkáme, jen aby to vydrželo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Teprve nyní poznávám, že přát někomu „hodně zdraví“ není fráze !!!
Bohužel to zdraví není. To ostatní si člověk sežene !!!!

Proto přeji všem !!! Hodně zdraví!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Ano …tak jak se dívám zpátky na ty uplynulé dny , týdny, měsíce …celkem se rok vydařil , nic negativního jsem nezažila co by se mi nějak vrylo do paměti.
Když bude napřesrok líp nebudu se zlobit …ale uvidíme jak se to vše vyvrbí… já jsem optimista , takže si myslím …každý svého štěstí a spokojenosti strůjcem.....
Přeji ,aby se ti dařilo líp a byla jsi spokojenější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Těžko říct, stalo se toho tolik.. Stěhování, přihlášky na střední, pak nástup na střední a uteklo to do dnešního dne vše tak rychle.. Každopádně si nemám vesměs na co stěžovat, byl to nádherný rok. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jeden z nejmizernějších roků,hodně mrtvých mezi známými,hodně dřiny a špatné práce za málo peněz.Jediné pozitivní je to,že jsem neztratil hlavu a se vším se pomalu vypořádal.Obávám se,že příští rok bude opravdu zatěžkávací zkouška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

smůla-trable a zase smůla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jak zhodnotit ? Zkrátka, mohlo by být ještě hůř. Ale žiju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Nejhorší ze všech,zdraví opravdu neovlivním.Jsou dobré vyhlídky na zlepšení,proto doufám,že ten příští bude dobrý a všechno doženu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Jeden z nejhorších a příští bude ještě horší. Proto asi spekulace o konci světa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rok 2011 byl nejhorším zážitkem mého života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

No zažil sem podstatně horší ale letos po několika letech je to OK.Kdybych to měl známkovat tak asi za 2.
Takže velká spokojenost.No důchodce no.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek