Avatar uživatele
Kepler

Jak byste vylepšili lidské tělo?

Jen tak teoreticky, pokud byste měli tu moc. Co považujete za největší nedostatky? Co byste přidali nebo vyměnili?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Tw!st, Anikitos, aliendrone před 2356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anikitos

Jiné nápady

Celkovou vyšší odolnost proti zraněním a nemocím…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jiné nápady

Všechny možnosti se mi líbí, ale nejsem troškař – co takhle možnost „Regenerující se VŠECHNO“ ? :D :D :D

BTW – bylo by zajímavé vědět, k čemu by byl pouze regenerující se mozek, zatímco zbytek těla brutálně chátrá… ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lukes888

Jiné nápady

Dlouhověkost a bezproblémové zdraví.

Upravil/a: Lukes888

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Regenerující se mozek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marky Stark

Regenerující se mozek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iissome

Regenerující se mozek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HZK

Regenerující se mozek

Co se týče názoru že „tělo má jít do hrobu zhuntované“, proč? Pryč ze světa má jít hlavně vzdělané, plné zážitků a zkušeností. Nechápu proč bych ho měl zhuntovat, např. kouřením, prací, k čemu by to bylo, o čem to vlastně vypovídá? Je na každým zda, si své tělo chce zničit nebo zda chce být až do 90 fit. Život nabízí mnoho slastí a kouření nebo těžká práce je to poslední, čemu se dá říkat životní slast.

Upravil/a: HZK

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
la la la

Zuby navždy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
John Wick

Jiné nápady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
synapse

Zuby navždy

nebo aspoň samopravující se (zuby).

Upravil/a: synapse

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

Jiné nápady

občas by se mi hodily ruce navíc…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

aliendrone: všechno? To by se rovnalo nesmrtelnosti. Tělesně mladice, myslí stoletá stařenka – děsivá představa. No a ten mozek: nestal by se z tebe stařecký dement. Tělo má jít do hrobu zhuntované, ale s čistou myslí!

před 2355 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anikitos

Je to děsivá představa, kdyby to mělo být pro všechny, ale kdyby to mělo být jen pro některé (třeba pro mě), tak by mi to nevadilo – takovou nesmrtelností nepohrdnu… :'D

před 2354 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek