Kepler

Jak byste vylepšili lidské tělo?

Jen tak teoreticky, pokud byste měli tu moc. Co považujete za největší nedostatky? Co byste přidali nebo vyměnili?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Jiné nápady

Celkovou vyšší odolnost proti zraněním a nemocím…

Další odpovědi
aliendrone

Jiné nápady

Všechny možnosti se mi líbí, ale nejsem troškař – co takhle možnost „Regenerující se VŠECHNO“ ? :D :D :D

BTW – bylo by zajímavé vědět, k čemu by byl pouze regenerující se mozek, zatímco zbytek těla brutálně chátrá… ;)

Lukes888

Jiné nápady

Dlouhověkost a bezproblémové zdraví.

Tw!st

Regenerující se mozek

Marky Stark

Regenerující se mozek

iissome

Regenerující se mozek

HZK

Regenerující se mozek

Co se týče názoru že „tělo má jít do hrobu zhuntované“, proč? Pryč ze světa má jít hlavně vzdělané, plné zážitků a zkušeností. Nechápu proč bych ho měl zhuntovat, např. kouřením, prací, k čemu by to bylo, o čem to vlastně vypovídá? Je na každým zda, si své tělo chce zničit nebo zda chce být až do 90 fit. Život nabízí mnoho slastí a kouření nebo těžká práce je to poslední, čemu se dá říkat životní slast.

la la la

Zuby navždy

John Wick

Jiné nápady

synapse

Zuby navždy

nebo aspoň samopravující se (zuby).

Luxx

Jiné nápady

občas by se mi hodily ruce navíc…

Kepler

aliendrone: všechno? To by se rovnalo nesmrtelnosti. Tělesně mladice, myslí stoletá stařenka – děsivá představa. No a ten mozek: nestal by se z tebe stařecký dement. Tělo má jít do hrobu zhuntované, ale s čistou myslí!

Anikitos

Je to děsivá představa, kdyby to mělo být pro všechny, ale kdyby to mělo být jen pro některé (třeba pro mě), tak by mi to nevadilo – takovou nesmrtelností nepohrdnu… :'D