autacek

Jak byste svými slovy popsali peklo?

(obrázek vlastní)

Nikoliv Vašimi, ale svými slovy.

Nejlepší odpověď
led

Všetci sa majú radi, sú voči sebe ohľaduplní a navzájom si pomáhajú, nikto nemyslí na hriechy. Jednoducho necítiť človeka s jeho láskou i nenávisťou, pravdovravnosťou i lžou, hrabivosťou, lakotou,… no povedzte čo je to za pekelný život… a vraj aj tie kotle im zhabali exekútori

Další odpovědi
hapiky

Peklo je jako slunce. Na povrchu relativně teplé(pro ty menší hříšníky), ale uprostřed je to hotové peklo.

Rokio

Chování Rokia na Odpovědi.cz. Pro některé uživatele je to utrpení.

Gus_Fring

Když někam přijede Rambo (díly Do pekla a Do pekla a zpět).