Kepler

Jak byste se zachovali, kdy by si před vámi lehl na silnici člověk s cílem vytřískat nějaké prachy?

Už se to neděje jen v JV Asii, ale i v Rusku. Dejme tomu, že byste měli záznam kamery.

Odpovědi
Rokio

Jak jinak byste se zachovali vy?

Zavolal bych sanitku, aby byl odvezen do nejbližší psychiatrické nemocnice.

led

Jak jinak byste se zachovali vy?

Ak by to bol „mimozemšťan aliendrone“ nahlásim to Keplerovi, nech má radosť (Kepler) a dám mu GPS súradnice vinníka

Tento spôsob nie je novinka, niekde na vás postava (v uniforme) stojaca na ceste máva na vás terčíkom, alebo červeným svetlo a keď zastavíte, vyžaduje pokutu. Ak nezastavíte, pošle vám poštou pozdrav a stojí vás to viac.

Aquamen

Mimo záběr kamery ji dám zprava, zleva

miroslav.bk

Jak jinak byste se zachovali vy?

Nejdrive 3) a pak 1) 😁
Takovi smejdi si totiz jic jineho nezaslouzi.

#sorryjako, nejsem zastance nasili, ale na nektere nic jineho neplati. Bohuzel

Reezo

Jak jinak byste se zachovali vy?

Záleží na situaci. Pokud by si jen lehl ten člověk na silnici, tak bych nejspíš chvíli nic nedělal a sledoval situaci co se děje. Po určité chvilce bych nejspíš zavolal policii.

Každopádně jiná situace by byla, kdyby dotyčný jedinec začal skákat na kapotu mého vozu. Buďto bych vzal dotyčného na vyjížďku na kapotě nebo bych prostě zastavil a proplesknul bych dotyčnou osobu, aby se probrala.

hapiky

Jak jinak byste se zachovali vy?

Stačí jedna slabší facka, (zhruba takovou, aby měl na krku asi 3 závity).

ivzez

Jak jinak byste se zachovali vy?

Obešla bych ho a pokračovala v cestě.

Kepler

Rokio: to není psychiatrický problém, ale pokus o vydírání!

Rokio

Kepler: Aha. A jedná se o psychiatrický problém, když já neúmyslně skáču řidičům pod kola na přechodně pro chodce? Nedělám to za účelem sebevraždy, sebepoškození, nebo vydírání, ale proto, protože se domnívám, že mi řidič dává přednost, jelikož výrazně zpomalil, ale on jen zpomaluje před přechodem, ale nedává přednost. Jindy se špatně rozhlédnu. V mém případě se jedná o nedbalost.