dust8

Jak byste oslavili dnešní den 9/5 2021?

Nejlepší odpověď
annas

Nemám nějaký důvod slavit. Jen vzpomínka, že toto datum je spojované s 2. světovou válkou. Datum 9/5 letos připadá na Den matek, , ale známější je jeho příbuzný MDŽ, který se v době minulé zprofanoval. Vzpomínám na svou matku, nejen v tento den, ale zapalím svíčku na jejím hrobě.

Moje kamarádka se narodila 9. května před x lety. . Bohužel, leží v nemocnici, takže jsem jí popřála především brzké uzdravení …

Určitě vždy nebyl májový den tak krásný, pokud jde o počasí. Ten současný byl nadnormálně teplý, spíš letní. Krásný pohled na kvetoucí stromy, zelenou trávu, tekoucí vodu v řece, která nepůsobí škody.

Dostala jsem mailem jednu báseň, zamyslela jsem se nad ní, určitě pravdivá., i když trochu smutná.

„Nesnaž se utéct, čas si tě chytí,
vlasy ti protká stříbrnou nití,
předá ti radost i zklamání z lásky,
a pak ti na tváře nakreslí vrásky.
♥♥♥
Zbytečně vzdoruješ, marníš své síly,
každý z nás jednou dojde k cíli,
nesnaž se změnit to co už nejde,
ze všeho špatného dobré vždy vzejde.
♥♥♥
Neexistuje na život dokonalý návod,
vždyť ale přece neběžíme závod,
žij tady a teď, život je krátký,
postupuj vpřed a nedívej se jen zpátky.
♥♥♥
Neboj se ničeho, jdi klidně spát,
stane se to, co se má stát,
tento zákon platí pro každého z nás,
všechny nás jednou dožene čas.“

Ale je i na netu.
https://www.ze­nysro.cz/blogy/vy­pis-se-z-toho/donesl-internet-11

Další odpovědi
Malvína

Žádné události v rodině nemáme, takže normálně, klasicky. Bez oslavy. Den matek jsme už “oslavili” včera. Dnes to nešlo, jelikož jsem měla pracovní den. Dopoledne jsem vařila halušky s bryndzou, nyní vezmu do ruky knihu a zalehnu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.