Samtibalfars

Jak byste potrestali člověka, který ničí práci ostatních?

Lidé, kteří nepochopili, že je spolupráce důležitá, a naopak navádějí jiné lidi k opaku, by měli být také potrestáni.

Protože je soudní moc na toto krátká, jak byste takového člověka v rámci zákona potrestali?

A už to tak děláte?

Odpovědi
elkon

Jiná

Špatně formulovaný, nejasný dotaz. Obecná odpověď – v rámci zákona trestá soud. A píšeme byste. Zdá se, že čeština ti obecně dělá problém. Ve smyslu srozumitelná formulace.

Mesiáš

Vypudil ze společnosti

Příživníky a vandaly bych odvezl na poušť, aby pochopili, že zde nejsou vítáni

Kešař

Jiná

Nevím, na co je přesně naráženo, nicméně pokud někdo ničí něčí práci, udělá škodu, tak by měla přijít přiměřená sankce – peněžitý trest, vyloučení…

V některých případech soudní moc není potřeba, v těch dramatičtějších už ano, nicméně neznám kontext, abych posoudil, jak bych jednal v případě, který jsi (ne)naznačil ve své otázce 🙂

da ny

Jiná

Já nijak.
Nemám pod sebou zaměstnance, nejsem zaměstnavatel.
Nepřísluší mi někoho trestat. Vám ano?
Váš názor, pocit, pravda je, jen subjektivní. Vůbec není zřejmé o co go.
Neznám názor druhé strany.
Nevyhovujícího zaměstnance, bych se jako zaměstnavatel zbavila (výpověď).

Správně česky je: „jak byste.....“

Kelt

Jiná

Je třeba položit konkrétní otázku. Které ostatní máš na mysli a co ten člověk dělá. Třeba pyrotechnik , který odstraní starý komín, také ničí práci ostatních, protože někdo ten komín kdysi postavil.