hapiky

Jak byste definovali chlapa, o kterém se říká, že je chlap s koulema?

Dokonce se i o ženách říká, že mají(oproti některým mužům)koule.
Hodně lidí o tom mluví, ale ne všichni vědí, co má a jak se chová takový chlap!

Nejlepší odpověď
marci1

  1. Místo horlivého vypisování přes sms, fejsbuk, votsap, skajp, vajbr, mejl a další zhovadilosti, vezme telefon a normálně vám zavolá.
  2. Je spolehlivý. Když něco řekne, tak to platí. Když slíbí, že něco udělá nebo někam přijede, tak to tak prostě bude.
  3. Nebojí se věci pojmenovat pravými jmény. Třeba vás. Láskou jeho života. Hehe.
  4. Je jedno, jestli jste sami dva, s kamarády nebo s rodinou. Pořád se k vám chová stejně.
  5. Nemá problém se dívat lidem do očí.
  6. Pevně tiskne ruku.
  7. Nenechá si kálet na hlavu.
  8. Umí se ozvat.
  9. Ovládá základní gentlemanské způsoby.
  10. Rád se učí nové věci, cestuje a poznává.
  11. Neprožívá se, i když ví, že k dokonalosti nemá daleko.
  12. Postará se. O všechno, o co se chlap postarat má.
  13. Je mu u zadku, co si o něm myslí cizí lidi.
  14. Za svými názory a postoji si stojí, ale umí přiznat, že se mýlí.
  15. Miluje svoje bližní a hlavně vás.
  16. Řeší s váma vaše průsery.
  17. Nebojí se podstupovat drobná rizika.
  18. Kdykoliv je s vámi, vyvolává ve vás pocit jedinečnost
  19. Na některé věci se neptá, prostě si vezme. 🙂

Zdroj: https://g.cz/20-znameni-ze-ten-chlap-ma-koule/#

Další odpovědi
dudu

V době své největší slávy to o sobě prohlašoval Mirek Topolánek.

Bičiště

Má nabito, jde přímo na věc, je akční.

Rokio

Podle mě se jedná o muže, který je čestný, spravedlivý, slušný, plní sliby, odvážný, spolehlivý, zodpovědný a se správnou dávkou sebevědomí.

Kepler

Sebevědomý, odvážný, nenechá se lehce zastrašit.

hapiky

Rokio: To je spíše ňouma!