marci1

Jak asi působí na řidiče přechod pro chodce 3D zebra?

Zpomalí nebo se leknou? 🙂 Byli byste pro?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=R1SQcXhqefs

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem pro každou srandu. Věřím tomu, že řidiči, kteří se s tím setkají poprvé, se leknou.
Jednou jsem viděl, jak silničáři ve městě nastříkali polovinu vozovky tekutým asfaltem, ale výstražné kužely umístili příliš řídce. Vypadalo to jenom jako mokré. Což o to, auta příjiždějící z boční ulice se jenom klouzala, ale dědek na mopedu předvedl bohovský držkopád. Jako kluci jsme se mohli uchechtat, ale v kůži toho dědka bych teda být nechtěl.

Další odpovědi
elkon

Je to otázka zvyku, nevadí mi to. Ale lepší jsou multifunkční přechody s odrazkami ve vozovce a osvětlením, které se sepne, když se blíží chodec. To je účelnější než tyhle nesmysly.

hapiky

Jedna paní se toho tak lekla, až ji pr.el změkla!

Kepler

hapiky: to já se jednou lekl, až mi vercajk změkl!

hapiky

Kepler: Doufám, že to nebylo na tom přechodu!