Jahody zmrazit ? Jen omyt , zbavit " bubaka " a dat do pytliku ? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
iceT

Je dobré jakékoliv bobulovité ovoce napřed rozložit na tácek a nechat zamrazit a teprve poté je sesypat do pytlíku.Ono když se sesype hned,tak z toho při rozmražování potom je maglajz,jak se rozmrazují kraje a prostředek je furt na kost.

Další odpovědi
Ponytail

Já to tak dělám. Nebo je rozšťouchám s trochou cukru a zamrazím tu hmotu. Pak je rozmražené používám třeba do palačinek.
Ale stejně je nejlepší sníst jahody hned, když jsou čerstvé 🙂

žolik

Zmrazujeme jahody,očistím zbavím to co tam nepatří,nesmí s ní kapat voda,nechat vysušit a nasypat do pytlíku zamrazit.tak to dělám jááááááá.

Zdroj: žolík