„Ja uz nevečeřám od Kuvajtu napadení“ Proč to tak měl pan Košťál ve filmu?

Proč přestal večeřet od napadení Kuvajtu?

viz video: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mOH8Qdo0BO8

Nejlepší odpověď
Alesh

Podle mě je to myšlený tak, že prostě jednoho dne přestal večeřet a zrovna v té době probíhalo napadení Kuvajtu, tak si to podle toho pamatuje.

Další odpovědi
marci1

Možná tím myslel, že je to už dávno. 🙂

ivzez

Protože to tak napsal autor scénáře.
(Všechno ostatní jsou dohady.)

Kepler

Nemyslím si, že by pan Košťál byl tak politicky uvědomělý, aby takto držel parciální hladovku na protest. Tak už to u dědků po expirační době zkrátka chodí. Já zase nesnídám od Krymu napadení. Kde ten Krym vlastně je?

autacek

Napsal to tak scénárista. Je to takové nenápadné časové razítko doby, ve které scénář i film vznikal.

independent

… a neholí se od osmašedesatého od rusů