pepe88

Opravdu se Islámský stát bude mstít na hercích, sportovcích atd.?

Když je Američani nepřestanou bombardovat, snad to nezajde až k nám.

Nejlepší odpověď
still

Chyba v úsudku. IS se nemstí, oni zastrašují. Zastrašují vším, co dělají. Mají zkušenost, že „tam u nich“ zastrašování na lidi funguje. Přijde to i k nám, není otázka jestli, ale kdy. Pak se ukáže síla charakteru nynější mravokárců, jaký postoj zaujmou :)

Další odpovědi
Drap

U nás už to je, jen se zatím neprojevili. Je to jen otázka času.

Kryšpín

Hlavně aby nenapadli české herce a pražské kavárny to by byla katastrofa