Blecha

inhalátor a zdaraví člověk..

co se stane když použije inhalátor zdraví člověk ? asi nic že .. http://www.le­karnauhradeb.cz/le­ky/na-predpis/6080-VENTOLIN-INHALER-N-20X10RG-.html/?&from=20&se­arch_nazev=&se­arch_vyrobce=&typ=1&pod­typ=&filt=V
Doplňuji:
A co kdybych to zkusil ?

Nejlepší odpověď
quentos

nic. obsahuje jen roztok silic k roztažení dýchacích cest…

Další odpovědi
Fly

Jak vidíte, v odkazu se píše leky na předpis. pokud jste zdravý, jednoduše si ho nekoupíte :)

vyneve

roztáhne bronchy a bude se vám dýchat ještě lépe: )

ale zda ten pocit pocítíte, nevím. protože už teď se nám dýchá tak dobře… jednorázová dávka ale neuškodí, při mnoho zvědavosti můžete zkusit inhalovat od kamaráda,…

ale pozor, na kortikoidy,…: nebál bych se jen u beta-sympatomimetik, což salbutamol je