co se stane když použije inhalátor zdraví člověk ? asi nic že .. http://www.lekarnauhradeb.cz/leky/na-predpis/6080-VENTOLIN-INHALER-N-20X10RG-.html/?&from=20&search_nazev=&search_vyrobce=&typ=1&podtyp=&filt=V
Doplňuji:
A co kdybych to zkusil ?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5846 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Jak vidíte, v odkazu se píše leky na předpis. pokud jste zdravý, jednoduše si ho nekoupíte :)
| 0 Nominace Nahlásit |
roztáhne bronchy a bude se vám dýchat ještě lépe: )
ale zda ten pocit pocítíte, nevím. protože už teď se nám dýchá tak dobře… jednorázová dávka ale neuškodí, při mnoho zvědavosti můžete zkusit inhalovat od kamaráda,…
ale pozor, na kortikoidy,…: nebál bych se jen u beta-sympatomimetik, což salbutamol je
|
0
před 5845 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1586 | |
| zjentek | 1292 | |
| elkon | 1138 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 962 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |