autacek

Informuje ČT vyváženě a pravdivě, nebo dle větru, odkud fouká?

CNN: Paříž živě
MSNBC: Paříž živě
DW: Paříž živě
BBC: Paříž živě dokonce i
TA3: Paříž živě

ČT24: „Brusel posiluje boj proti dezinformacím“

Představte si to mimořádné vysílání v ČT, kdyby Putin zatkl přes 1700 lidí, použil by slzák, vodní děla a poslal na demonstranty přes 80 tisíc policistů. Macron to fakt udělal… a ČT to hlásí jak Hrabovský v roce 89 o skupinkách protisocialis­tických živlů.

Nejlepší odpověď
mosoj

Abych sdílel Zemanovo názor, na to nemusím být president. Ono to přímo bije do očí a uší a jak se moderátoři ČT čertí, když jim jejich oběť oponuje. A pokud se jim to daří. přímo zrudnou!! a sprostě mu vezmou slovo.

Další odpovědi
dudu

Viditelně protěžuje tzv. demokratický blok a pražské lepšolidi. Zejména v některých pořadech od V. Moravce je to až nechutné.

Drap

Neinformuje ani vyváženě a ani pravdivě.

Mc Merkurion

… tomu snad už nevěří ani sami zaměstnanci čt, dyť je to všechno tak do očí bíjící, že musej bejt sami sobě pro smích …

Edison

Takže: Jak víte, že to udělal Macron? Nezastávám se ho, nesnášim ho… Ale myslím, že v tomhle jede spíš premiér. A je třeba si uvědomit, že slzným plynem, obušky a vodními děly byli rozháněni demonstranti i u nás v r. 1989.

Takže: Opakuji po mnohokráté… Historii píší vítězové, konkrétně ti, co jsou v daný okamžik u moci a přepisují to, jak viděli historii předcházející vítězové.

Žádné médioum neinformuje objektivně. Z principu to nejde. Vždy je interpretace reality poplatná několika věcem: 1. komplexnosti poznání reality, 2. schopnosti realitu vnímat realisticky i bez komplexního poznání, 3. schopnosti toto realisticky prezentovat širokým masám. A 4. předpokladům vlastníků médií. To všechno do informací vnáší záměrně, nebo nezáměrné šumy a zkreslení.

peterd108

Podle našeho pana prezidenta ČT neifnormuje vyváženě narozdíl od TV Barrandov.

Kryšpín

Za to jak jí málo sponzorujeme, tak je to v normě

aliendrone

Ty snad pochybuješ o tom, že veřejnoprávní televize, kterou si PLATÍŠ (a rozhlas pochopitelně taktéž), tě za TVÉ (směšně malé) peníze neobelhává/ne­manipuluje s tebou? :o ;) :D

Tohle „veřejnoprávní“ pravdoláskařké svinstvo už měli DÁVNO zprivatizovat! Chci tím říci, že i když přihlédneš k nutnosti, kterou popisuje Edison (každé médium bude zpívat písničku svého pána), tak aby sis za ty pindy ještě POVINNĚ PLATIL, to už mi přjde DOST přes čáru! :(

Edison

Ukažte mi KDOKOLI JAKÉKOLI médium, které informuje vyváženě a pravdivě a doložte.