BeRaut

Doporučíte ideální auto do začátku? Menší, svižné, a ne moc drahé.

Momentálně si (ne)dělám řidičák a pomalu přemýšlím o autě, který si koupím. Hledám menší, svižné a ne moc drahé auto. Budu určitě kupovat bazar. Jediný, co mě napadlo, je VW Golf, Suzuki Swift nebo Škoda Fabia… pokud máte nějaký další návrhy, určitě se rád kouknu. Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
elkon

Ametyst je jasně mimo mísu. Zřejmě neví co je řídit auto. Nejlepší pro amatéra, který se učí je malé auto, protože je jednodušší na ovládání a manipulaci v prostoru. Kdo pak už má nějakou zkušenost, může řídit i třeba traktor (bude-li mít oprávnění). Pro začátek ti stačí Fabia.

Další odpovědi
Edison

Baworák dělá pěkný… šlapací… Promiň.. musel jsem… 😁

Ametyst

Nejlepší je na začátek velké auto, kvůli učení se zaparkovat a držet na silnici stopu. Nějakou ameriku, ty jsou vzhledem ke spotřebě levné. Vždycky je lepší a jednodušší přesednout z velkého do malého než opačně.

led

http://czautic­ka.cz/wp-content/gallery/KDN-Tatra-138-Vykl%C3%A1p%C4­%9B%C4%8Dka/KDN-star%C3%A1-hra%C4%8Dka-TATRA-138-Vykl%C3%A1p%C4­%9B%C4%8Dka-sklopka.jpg

Najlepšie pre začiatok, ak nemáte skúsenosti a jazdecké návyky, zadovážte si auto, na ktoré dostať náhradné diely, ich servis je na ľudovej cenovej úrovni a spotreba najlepšie meraná injekčnou striekačkou. Nemá význam hneď od začiatku ohurovať okolie, že vy na to máte a perspektívne držať v pohotovosti policajné a záchranné zložky sporu s hrobármi (udržujte ich radšej v nečinnosti). Čas veľkých krížnikov ciest už skončil.

nyjono

Souhlasím s tvým výběrem aut.
Víc záleží na konkrétním stavu vozu.

Ametyst

Elkone, proč odpovídáš mně??? Mám jiný názor, a to neznamená, že je horší nebo lepší. Jen jiný. To neskousneš, viď, demograte? Jsem ráda, že nemám stejný názor s tebou, to bych si dala.