jiri2105

hučení v autě

V autě hučí něco od předku při jízdě rovně a zatáčení do leva při jakékoli rychlosti, a je i jedno zda je zařazeno nebo ne. Hukot přestane jen při zatočení doprava. Měnily se tlumiče a od té doby si myslim že to hučí stále víc a víc

Odpovědi
jpau

Geometrie kol?

isteron

ložisá predných kolies, homokinetické kĺby, zbiehavosť kolies a geometria. V každom prípade odborný servis.

motobassak

Jednoznažně ložiska, homokineťáky řechtají (cvakají-nehučí) do zatáčky.