ondra07

Hubnutí.. už zase :)

Když chcete rychle zhubnout (např.: do plavek…), tak jaký způsob hubnutí upřednostňujete? Napište prosím, a taky, kolik asi kg zhubnete a za jak dlouhou dobu.
Děkuju Vám
Doplňuji:
to Makina: užitečná rada, tady jsem i něco našel http://www.nu­tricnidieta.cz/ja­blecna-dieta/
děkuju

Nejlepší odpověď
Makina

JABLEČNÁ DIETA…nejíst nic jiného než jablka, stačí týden a máte tak 5 kg dole…ale je to fakt na chvíli…klasický JO JO efekt 🙂

Další odpovědi
briketka10

http://www.delena-strava.cz/

již několikrát položená otázka, ale dělenou stravou se dá upravit jídelníček na zhubnutí asi nejlépe bez zhuntování těla..
hodně pijte !!

Mapel

Kolik kdo zhubne je individuální. Na trvalé zhubnutí bez jo jo efektu je jíst málo a častěji. Např. 3 chleby na snídani si rozložit na 3 etapy. Ráno, za 2 hodiny další a za další 2 hodiny poslední. Sníte stejně, ale začnete hubnout.

jendahun

Práce v lese.Během zimy přiberu osm kilo,na 79,v červenci už jsem zase na 71.Pravidelně každý rok už asi deset let.