Hrozně se mi seká Minecraft! Co s tim?

Otázka mluví za vše – když spustím singeplayer tak se mi strašně seká Minecraft a chci točit letsplaye jenže s takovým sekánim to asi nikoho bavit nebude ..
Nastavení grafiky:
Grafika: Rychlá , Vykreslovaná vzdalenost: Nejmenší
Vyhlazené stíny: Zapnuto , Výkon: Úsporný režim , 3D Zobrazeni: Vypnuto , Houpáni při chuzi: Zapnuto , Pokročile OpenGL: Zapnuto , Velikost GUI : Automaticka , Mraky: Vypnuto , Jas: Tmavy , Serverove textury : Zapnuto , Častice: Minimálně , Použit VSync: Zapnuto
Mám notebook Windows 7 Aspire Timeline X
Poradte,jestli si mam něco stahnout nebo nastavit jiné nastavení jinak aby se to nesekalo – např.když mam vykreslovanou vzdalenost středni tak se to seka uplně – a co mam udělat aby se to nesekalo ani při střední? Moc děkuji :)
Doplňuji:
Huxa: problém je v tom že ja nevím kde bych to našel tyto udaje

Odpovědi
www

Tady jsou mazáci, kteří o tom vědí vše. Dal bych otázku tam:

Zdroj: forum.majncraf­t.cz/categori­es/minecraft.13/

huxa

kolik máš ramku a jaký procesor? popř. jak starý notebook/HDD?
Doplňuji:
to je divné, nemáš v PC vir? popř. jaké máš smart hodnoty? zkus si updatovat MC a javu

anonym

Operační systém: Microsoft Windows 7 Home Premium
Verze: 6.1.7601 Service Pack 1 Sestavení 7601
Procesor: Intel® Core™ i5–2430M CPU @ 2.40GHz, 2401 Mhz, jádra: 2,logické procesory: 4

anonym

RAM: 4,00 GB