Mira54

Hrozí mi něco, když půjdu až bude léto ven pouze v trenkách bez kalhot, bez bot a bez trička?

Odpovědi
elkon

Jediné, co ti hrozí, je nějaká infekce nebo zranění. Chůze bez obuvi není normální, pokud to není v prostředí, kde to je žádoucí (u vody, na louce apod.).

_Bůh_

Co by ti tak hrozilo? Lidé tak chodili po 99.9 % trvání své existence na Zemi.

jáára

Znám několik lidí, kteří chodí bez bot. Pořád.

Beno

Ve městě není dobré chodit bez bot, protože většinou jsou chodníky postřikány Roundupem .

Drap

Při takovém konání hrozí, že ti praskne u trenek guma a potom mohou nastat vážné problémy.

aliendrone

Hmm, než to začnu rozebírat, bylo by dobré vědět – jsi holka? ;) :D :D

Mira54

Jsem kluk 15 let