Avatar uživatele
zzzzz

Hřešíte v noci s jídlem?

Myslím třeba teď jak sedíte u PC, papáte něco dobrého?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Kohut57 před 4403 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kohut57

Ano, ale ne zas tak šíleně, abych jedl v noci třeba uzeniny. Spíše si dám jogurt, sýr a možná kousek kvalitní hořké čokolády na harmonizaci nervové soustavy. Pak už většinou i s úspěchem a v klidu usnu. Dnes to mám ale na hlavu postavené, a jak vidíte , straším tu už ve tři. No a zrovna nevím, do čeho bych zobnul.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jídlo přece není hřích! Stejně tak jako všechno ostatní, z čeho má člověk požitek a potěšení. Je to jen fláternický blábol – přitom hlavně ti jsou nejvíce dokoulaťoučka vypasení!
Když se takto na jídlo přestane nazírat, mnozí se přestanou přežírat a začnou jej přezírat.
Mlsám, když mám chuť – a rozhodně se neošidím. Jako ve všem ostatním.:-)

(ad Kohut57: Kde je ta stará Gouda?:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petra09

Kdyz nespim tak casto hresim:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jejej,to je trefna otazka.ano,kazdou noc.papam karamelky,nebo bonbony:-)a ty???????????zzzzz:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poctivě se snažím jídlem nehřešit, protože bych to dělat opravdu neměla. Ale někdy ani silná vůle není dostatečně ve střehu a různě „zašité“ pamlsky poschovávané „pro vnučku“ berou postupně za své.
Snažím se být „rozumná“, ale na druhé straně zase uznávám pravidlo, že když si o to tělo řeklo, tak to nejspíš potřebuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

V noci rozhodně ne , měla bych divoké sny -uzobávám tak do 19 h a pak už ne …je to jen zvyk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak kdy, když mám hlad tak si něco dám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek