zzzzz

Hřešíte v noci s jídlem?

Myslím třeba teď jak sedíte u PC, papáte něco dobrého?

Nejlepší odpověď
Kohut57

Ano, ale ne zas tak šíleně, abych jedl v noci třeba uzeniny. Spíše si dám jogurt, sýr a možná kousek kvalitní hořké čokolády na harmonizaci nervové soustavy. Pak už většinou i s úspěchem a v klidu usnu. Dnes to mám ale na hlavu postavené, a jak vidíte , straším tu už ve tři. No a zrovna nevím, do čeho bych zobnul.

Další odpovědi
Damiana

Jídlo přece není hřích! Stejně tak jako všechno ostatní, z čeho má člověk požitek a potěšení. Je to jen fláternický blábol – přitom hlavně ti jsou nejvíce dokoulaťoučka vypasení!
Když se takto na jídlo přestane nazírat, mnozí se přestanou přežírat a začnou jej přezírat.
Mlsám, když mám chuť – a rozhodně se neošidím. Jako ve všem ostatním.:-)

(ad Kohut57: Kde je ta stará Gouda?:-)

Petra09

Kdyz nespim tak casto hresim:-)

pizlicka

jejej,to je trefna otazka.ano,kazdou noc.papam karamelky,nebo bonbony:-)a ty???????????zzzzz:-)

anonym

Poctivě se snažím jídlem nehřešit, protože bych to dělat opravdu neměla. Ale někdy ani silná vůle není dostatečně ve střehu a různě „zašité“ pamlsky poschovávané „pro vnučku“ berou postupně za své.
Snažím se být „rozumná“, ale na druhé straně zase uznávám pravidlo, že když si o to tělo řeklo, tak to nejspíš potřebuje.

hanulka11

V noci rozhodně ne , měla bych divoké sny -uzobávám tak do 19 h a pak už ne …je to jen zvyk

anonym

Jak kdy, když mám hlad tak si něco dám.