tlustykarlos

Hraje soudružka Dana Drábová geniální hru pro české blbečky?

V roce 1986 „monitorovala“ případný dopad černobylské havárie v Československu, v roce 2011 při fukušimské havárii tvrdila, že „prakticky není o čem mluvit a že nebezpečné to není“ a v květnu 2020 tvrdila, že v Dukovanech by mohl stát klidně čínský reaktor. Opravdu si myslí „rudá atomová babka“, že oblečením ukrajinského trička lidé zapomenou?

Nejlepší odpověď
Filip84

Drábová je opravdu jedna z mála racionálních lidí, kteří v tomto státě řídí něco podstatného, protože jinak se racionalita nějak vytratila – máme dobu názorovou.

A, to je podstatné, nelže – někdo vidí, někdo nevidí.

Další odpovědi
Rocker

Paní Drabová,narozdíl od tebe ,dobře ví ,o čem mluví.