multicccddde

Hození pajcru do záchodku ve vlaku?

Co by se stalo, kdybych v rozjetým vlaku s těma starejma typama záchodků(no ty, jak rovnou vidíš pražce, když splachuješ) tam hodil dlouhej pajcr(kovovou tyč prostě? Že by to ten hajxlík poškodilo, je docela jasný, a to ostatní? Ohnul by se pajcr? Vykolejil by vlak?
PS: Doma, ani ve vlaku to prosím nezkoušejte!

Odpovědi
Drap

Záleželo by na druhu materiálu, na profilu, na průměru, možná i délce. Takto bez zkoušky to nikdo neni schopen určit , pouze odhadovat. A proč by to někdo dělal?

elkon

To napadne jedině dementa.

zjentek

Světelným mečem Lost Jedi anebo Anakin bys nejspíš rozřezal pražce!

jáára

Zajímavá hospodská sázka…

Justin1

Myslím, že by kromě deformace tyče vznikla nějaká škoda na vlaku a na trati, vlak by se zastavil, jiné vlaky by se o hodně zpozdily a vyšetřovalo by se to s cílem zjistit pachatele a potrestat ho.

Kazatel

Pajcr co uneseš by vlak ani nepoznal, musela by to být pořádná traverza. Taky by dost záleželo, jestli by se tak stalo za jízdy. Každopádně do záchodků se nesmí ve stanici pokládat ani kláda, tak že se na tak blbý nápady raději vys€r.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy