Ondrej01

Hovoří online podpora na Facebooku česky?

Chci nahlásit bug/problém, je tam kolonka pro napsání zprávy atd, ale není psáno, jestli mám svůj dotaz psát anglicky či česky a nikde jsem to nenašel. Nevíte? Díky.

Odpovědi
anonym

Prosím vás pěkně jaká online podpora … facebook má tak obrovskou uživatelskou základnu že nemá šanci/prsotor/čas/mož­nost zabývat osobně jakýmikoliv podněty a připomínkami ze strany neskutečného množství většinou technicky naprosto negramotných uživatelů. Testování svých aplikací dělají v početně omezených expertních skupinách uživatelů s určitými ověřenými znalostmi a vybraných skupinách uživatelů v testovacích programech. Pište si co chcete v jakémkoliv jazyce, ale je velmi nepravděpodobné, že se to dostane ke komukoliv přímo z facebooku, nanejvýš jen do nějaké skupiny dobrovolníků, stejných uživatelů jako jste vy sám, kteří vám poradí/odpoví.

JájsemRaibek

Ano, hovoří česky.