michaela1702

Jde o velký věkový rozdíl, když je holce 13 let a klukovi 17?

Je to velký věkový rozdíl, když je holce 13 let a klukovi 17? Je to moc na vztah? A jestli ano, tak co 15 a 19?

Nejlepší odpověď
jirka F

Raději bych to moc nezačínal, můžou z toho pak být nějaké problémy, pokud by se jednalo jenom o vodění za ruku a nějakou tu pusu, tak to je v pořádku. Zbytek od 15 respektive a úplně všechno až od 18.

Další odpovědi
Arne1

Rozdíl 4 roky… Moc dobře vím o čem píšeš, jen mně tenkrát bylo o dva tři roky více. Dodnes lituju toho váhání.
Pokud jde o chození a ne o erotiku, tak bych se toho nebál. A stejně, kluci jsou v tom věku trochu „opoždění“, tak se to srovná.

Dochy

rozdíl 4 let dlouhodobě není nic extra. Ale zrovna v období dospívání mi připadá dost velký (ale to může být dost individuální. Samozřejmě bacha na zákonné limity…)

Drap

Ne neni. Rozdíl je v obou případech 4 roky.

dubraro

Není. Ale velký problém může být, pokud bude klukovi už 18 a holce ještě 14.

Altair-AC

Není to moc velký rozdíl.Samozrejme ,že by to šlo ,ale přijde mi,že 13 leta holka nebude o intimnostech tolik,co 17 letý kluk.Ale jako vztah ,který vydrží pár týdnů ,to jde ;)

hudbicka

Je to jako stoletá bába se třiceti – dvouletým chlapem! Myslíš, že je to furt na vztah?

Zdroj: www.starachcem­ladyhoanebmla­dychcestarouje­zibabu.cz

anonym

Na oralní a anální sex určitě ano