Mišat

Vztah kluka 17 a holky 14. Mohlo by to klapat?

Ahojky..co si myslíte o vztahu..kluk má 17 a mě bude v lednu 15 :) Mohlo by to klapat?? Pořád mi říká jak je do mě zamilovaný atd..,ale nevím,jestli to není moc velký věkový rozdíl..:/ Díky za rady..;)

Nejlepší odpověď
klumprt

Když vám to vydrží a tobě bude 94 a jemu 97, tak ti to jako velký rozdíl připadat nebude 🙂
Neřeš to, je to v pořádku. Kdyby mu bylo 40 a začal si se čtrnáctkou, na tom by bylo teprv něco sakra podezřelého…

Další odpovědi
cochee

Teď to možná neklapne, za 5 roků by to už bylo úplně v pohodě. P.S. Víš o tom, že do toho ledna spolu nemůžete legálně souložit?

anonym

Je to úplně v pohodě,nevidím v tom žádnej problém.Věkový rozdíl je optimální,
když se máte rádi,je to super a jak píšeš,že je do tebe zamilovaný ,je jen fajn.
Přeju ať vám to vydrží .Je to přece láska

Awe

Možná tě uklidni že zrovna sem si začal se 14 letou které bude letos v prosinci 15…Mě je 22 rozdíl mezi náma je 8 let skoro na den.Nevidím důvod proč by to nemělo fungovat pouze na věku

ki-qi

Proc by to melo byt divne az ti bude 24 tak jemu bude 26 ..

Psychotic

cochee: Měla by, protože on s tím určitě počítá 🙂