monique369

Hledám písničku podle videoklipu

Dobrý den,

jedná se o song zřejmě z 90.let, jazyk němčina (ne na 100%, videoklip jsem viděla naposledy před 15lety), typický pop pro puberťáky, tříčlenná dívčí skupina (jedna z nich měla dlouhé copánky). Děj jednoho videoklipu začínal tím, že byly oblečené v červených jednodílných plavkách jako plavčice na pláži, měly megafon, cedule s čísly a bodovaly svalovce, kteří se před nimi nakrucovali, strkaly jim u toho i bankovky za slipy 😁
Pak měli ještě jeden song, ke kterému byl videoklip animovaný a tam se děj točil kolem hloupé blondýny se silikony, která měla bílého pejska (kterého třeba strčila do pračky, když byl špinavý).
No strašná ptákovina, co si budeme povídat, ale vrtá mi to v palici, proto předem velice děkuji každému, kdo mi trochu pomůže s pátráním.
S pozdravem
Monča

Odpovědi
paroh77

Podle mě jde o songy od Tic Tac Toe – Mr. Wichtig a Ich wär so gern so blöd wie du.

monique369

Klaním se a současně moc děkuji. Uvolnilo se mi místo v hlavě na další brouky 😁

paroh77

Není zač. S těmi brouky to mám podobně :)